Loading...

MUNKAKÖR, FELADAT KÖR

  • Saját fejlesztésű Android program tovább fejlesztése a felhasználói igények, tapasztalatok alapján.

  • Új, eddig még el nem készült program ötletek megvalósítása, bevezetése.

  • Mindkét esetben számítunk a meglátásaidra, javaslataidra, mivel te fogod ismerni az Android adta lehetőségeket. Törekszünk arra, hogy a leg optimálisabban használható rendszert adjuk kollégáink kezébe, és ezt várjuk el tőled is. Mi is el fogjuk mondani a meglátásainkat, mert ugyan a munka végzésed önálló lesz, mégsem maradsz magadra. Hiszünk a csapat munka erejében.

  • Ezzel egy időben segítség nyújtás a felhasználók számára a felmerülő kérdésekben.

  • Szabad kezet kapsz a fejlesztő környezet felállításában. Fejlessz úgy, ahogy már megszoktad.

  • Előnyt jelent, ha van tapasztalatod nagy adatbázisból való SQL lekérdezések írásában.

Mindenképpen szükséges a munkádhoz

MILYEN TUDÁSRA LESZ SZÜKSÉGED A NAPI MUNKA A SORÁN?

  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség, vezetői készség. Ez a kollégákkal való kapcsolat tartáshoz szükséges. Elkészült fejlesztések publikálása, felmerülő hibák megbeszélése.

  • SQL lekérdezésekben való jártasság

  • Java (Android) / Java, SQLite – Ez a napi munka végzésedhez elengedhetetlen.

  • Naprakész általános informatikai tudás. Légy érdeklődő a rohanó világunk szakmai fejlődése iránt.

  • Szakmai angol nyelvtudás, hogy ne akadj el, ha a Stack Overflow-n ott a megoldás.

  • Önálló, kreatív, precíz munkavégzés. Ha kitaláltad és nem jön közbe előre nem látható dolog, akkor legyél kész akkorra amikorra ígérted.

Jó ha ezeket is ismered

JÓ HA EZEKET IS SIMERED

MySQL v5.7

Lekérdezések, tárolt eljárások ismerete.

PHP v5.6 és v7.1

fejlesztésben szerzett tapasztalat

EGYÉB ISMERETEK, MINT PÉLDÁUL

JavaScript, AJAX, jQuery, XML, HTML, CSS ismeretek

Mindezért a következőkre számíthatsz

MUNKÁDÉRT CSERÉBE A KÖVETKEZŐKRE SZÁMÍTHATSZ

  • Bár a feladatok megoldása önállóságot igényel, de minden segítséget megadunk a kivitelezés megtervezéséhez.

  • Versenyképes jövedelem tapasztalati szinttől függően.

  • Szakmai fejlődési lehetőség, amit el is várunk, mind tőled, mind saját magunktól.

  • Korszerű technológiák alkalmazása, amiben támaszkodunk a javaslataidra, meglátásaidra. Összevetjük a sajátjainkkal, és közösen meghatározzuk a fejlesztési irányvonalat.

Szükséges tapasztalat, nyelvtudás

Szükséges tapasztalati szint

1 éves szakmai tapasztalat, de pálya kezdők jelentkezését is várjuk. Ha meg tudod mutatni, hogy miért vegyünk fel pályakezdőként, akkor nálunk a helyed.

Szükséges nyelvtudás

Alap szintű angol elegendő, ez is főleg a dokumentációk olvasásához szükséges.

2018-05-15T09:51:17+00:00